hAKKIMızDA

Dante Teknoloji tarafından kurulan Etkilisunum.com; bünyesinde Sosyal medya, uzaktan eğitim, yatırım, markalaşma, e-öğrenme, eğitim, kar amacı gütmeyen, teknoloji, reklamcılık, yeni medya, web veya mobil, risk sermayesi, yaratıcı veya genel işler için ideal olan işletme kurumsal film çekimi işlerinizi  ve çevrenizin fikirlerini değiştirebileceğiniz bir çözüm ortağınızdır.

Akademik ve mesleki kariyerinde eğitim,seminer ve benzeri organizasyonlarda deneyimli ekibiyle tecrübelerini paylaşarak seçkin kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.


Firmaların görsel bilinirliğini, marka değerini & satış potansiyellerini artırıcı reklam materyallerini, doğru yerde ve en uygun sunumda konumlandırmaları için hizmet veren Etkilisunum.com bu hizmeti farklılık yaratan, hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sağlamaktadır.

Etkilisunum.com kendi sektöründe Türkiye’nin lider Sunum ajansı olma hedefiyle her geçen gün hızlı bir ivme ile büyümeye devam etmektedir.


Müşterilerine, Kurumsal Kimlik Uygulamaları ,sunum tasarımı ve  Satış Sonrası Hizmet süreçlerinde çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

etkilisunum.com © 2017

Dante Teknoloji Kuruluşudur.Tüm hakları saklıdır.