top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıKemal GAMSIZ

Ücretsiz Stok Resim ve Video Kaynakları

  1. Unsplash: Unsplash, ücretsiz, yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf indirmek için popüler bir web sitesidir. Kullanıcılar, Unsplash'taki fotoğrafları kullanmaları için herhangi bir kısıtlama olmaksızın indirebilirler.

  2. Pexels: Pexels, ücretsiz, yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf indirmek için popüler bir web sitesidir. Kullanıcılar, Pexels'taki fotoğrafları kullanmaları için herhangi bir kısıtlama olmaksızın indirebilirler.

  3. Pixabay: Pixabay, ücretsiz stok fotoğraf, ilustrasyon ve video indirmek için popüler bir web sitesidir. Kullanıcılar, Pixabay'taki içerikleri kullanmaları için herhangi bir kısıtlama olmaksızın indirebilirler.

  4. StockSnap: StockSnap, ücretsiz, yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf indirmek için popüler bir web sitesidir. Kullanıcılar, StockSnap'taki fotoğrafları kullanmaları için herhangi bir kısıtlama olmaksızın indirebilirler.

  5. Life of Pix: Life of Pix, ücretsiz, yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf indirmek için popüler bir web sitesidir. Kullanıcılar, Life of Pix'teki fotoğrafları kullanmaları için herhangi bir kısıtlama olmaksızın indirebilirler. Ayrıca, Life of Pix, aynı zamanda ücretsiz video indirmek için de kullanılabilir.

  6. Freepik: Freepik, ücretsiz ve ücretli stok fotoğraf, ilustrasyon, vektör, ve PSD dosyalarını indirmek için popüler bir web sitesidir. Kullanıcılar, Freepik'taki içerikleri kullanmaları için bazı kısıtlamalar olabilir, ancak genellikle önceden izin almak gerekmez.

  7. VideoHive: VideoHive, ücretsiz ve ücretli stok video indirmek için popüler bir web sitesidir.

Yukarıda belirtilen ücretsiz paylaşım yapan siteler dışında sosyal medyadan alacağınız resimler için yazılı izinlerin alınması ticari kullanımlar için büyük öneme sahiptir.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Ücretsiz logo tasarım siteleri, kullanıcıların kendi logo tasarımlarını oluşturmalarına olanak tanır. Bu siteler genellikle kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir ve kullanıcıların kendi logo tasarımları

Lightroom ve Photoshop, Adobe tarafından geliştirilen iki popüler görüntü düzenleme programıdır. Ancak, bu iki program arasında bazı temel farklar bulunmaktadır. Amaç: Lightroom, fotoğrafların organiz

Vector Magic, bir vektörel grafik dönüştürme yazılımıdır. Raster grafikleri (örneğin, JPEG, PNG veya GIF gibi) vektörel grafiklere dönüştürmenizi sağlar. Bu, grafiklerin daha net ve yüksek çözünürlükl

bottom of page